Опис

Крісло для геймерів MARVO CH-106, грай та працюй за комп'ютером з комфортом. Крісло регулюється по висоті — дозволяє плавно підняти або опустити сидіння на потрібний рівень для правильної посадки. Зручні підлокітники з металу і посиленого чорного поліпропілену з м'якою верхньою частиною для комфортного розташування рук. Якщо ви багато часу проводите за комп'ютером, ви точно оціните високу спинку, з подушками для підтримки шиї та поперекового відділу хребта. Така форма спинки крісла, розроблена для правильного розташування тіла та зняття навантаження з плечового пояса. Кут нахилу спинки регулюється в діапазоні від 90 до 180 градусів і фіксується навіть в горизонтальному положенні, що дає можливість повністю розслабитися і відпочити.

Спинка крісла, має анатомічно правильну форму, що повторює природний вигин хребта, така форма дозволяє зберігати природне положення тіла та зменшує навантаження.

Колеса покриті гумою, для безшумного пересування крісла по різних поверхнях. У комплекті з кріслом йдуть подушка для підтримки поперекового відділу хребта і подушка-підголовник для підтримки голови або шийного відділу спини.

Особливості

  • Зручне крісло анатомічної форми для тривалої гри або роботи за ПК
  • Кут нахилу спинки від 90 до 180 градусів
  • У комплекті подушки для голови та поперекового відділу
  • Яскравий дизайн

Характеристики

Тип Крісло для геймерів
Матеріал оббивки Штучна шкіра
Наповнювач Нейлон
Система нахилу газліфтна
Ширина спинки 57 см
Висота підлокітника 34 см
Ширина сидіння 53 см
Висота спинки 85 см
Глибина сидіння 50 см
Регулювання висоти сидіння 44 - 54 см
Висота стільця 129 - 139 см
Максимальне навантаження 150 кг
Вага нетто 19 кг
Задати питання