GEMIX позиціонується, як марка з найкращим співвідношенням ціни і якості

У 2004 році на українському ринку була представлена ​​торговельна марка — Gemix (Джемікс). У той час на ринку було представлено чимало брендів і до появи чогось нового багато хто ставився скептично. Тому розробникам Gemix необхідно було запропонувати щось незвичайне і цікаве, що і було зроблено: компоненти знайшли найбільш необхідні та корисні функції, був запропонований ретельно пророблений дизайн, який задовольнив би навіть самого вимогливого клієнта. GEMIX позиціонується, як марка з найкращим співвідношенням ціни і якості. Широкий спектр продукції при дуже демократичній ціні дозволив Gemix зайняти тверду позицію на ринку і завоювати визнання споживачів.

При розробці та виробництві компонентів застосовуються сучасні технології, здійснюється підбір найбільш якісних комплектуючих. DVD-програвачі оснащуються тільки кращими процесорами, якість роботи і надійність яких були підтверджені протягом тривалого терміну експлуатації. Акустика розроблена з використанням спеціального програмного забезпечення "speaker System CAD" та професійних програм: LMS, DAAS, CLIO.

Про нас
Сьогодні Gemix рухається в напрямку створення техніки на підставі останніх розробок та нововведень,
що з'являються в світі. В результаті Gemix активно розвивається та постійно розширює свій модельний ряд. Завдяки своєчасному відстеженню тенденцій на ринку, продукція Gemix змінюється, щоб запропонувати вам найактуальніше і необхідне на сьогоднішній день, при цьому зберігаючи максимальну зручність для користувача.
Чому Gemix?
  • ПЕРЕВАГИ НАШОЇ КОМПАНІЇ

Товар в наявності в на складі в Києві, відправляємо замовлення по Україні

Вся продукція сертифікована та має гігієнічні висновки

Сервісна та маркетингова підтримка для магазинів