Навушники

Фільтрація товарів
Дротові гарнітури Дротові навушники HP-661MV Чорний
Дротові навушники HP-661MV
Дротові гарнітури Дротові навушники HP-802MV Чорний
Дротові навушники HP-802MV
Дротові гарнітури Дротові навушники HP-660MV Чорний
Дротові навушники HP-660MV
Дротові гарнітури Дротові навушники HP-808MV Чорний
Дротові навушники HP-808MV
Хіт
Дротові гарнітури Дротові навушники HP100MV Чорний
Дротові навушники HP100MV
Bluetooth навушники Bluetooth навушники BH-03 Чорний
Bluetooth навушники BH-03
Дротові гарнітури Дротові навушники HP-303 MV Чорний
Дротові навушники HP-303 MV
Дротові гарнітури Дротові навушники HP-320MV Чорний
Дротові навушники HP-320MV
Хіт
Дротові гарнітури Дротові навушники HP750MV Чорний
Дротові навушники HP750MV
Дротові гарнітури Дротові навушники W-390 Чорний
Дротові навушники W-390
Дротові гарнітури Дротові навушники HP-909 MV Чорний
Дротові навушники HP-909 MV

Любителям гучної музики, гучних комп'ютерних ігор і користувачам IP телефонії доводиться поважати простір оточуючих, без аудіо гарнітури в цьому випадку не обійтися. Який пристрій вибрати, купити навушники bluetooth або зупинитися на повнорозмірних дротових моделях. Повний огляд продукції GEMIX, допоможе вибрати товар. Безперечно одне, технічні можливості гарнітур задовольнять навіть досвідчених меломанів і гравців.

З'ясуємо, які параметри впливають на звук, на що звернути особливу увагу при покупці, щоб потім не повертати товар назад. Розглянемо 6 характеристик, що впливають на звучання дротяних і бездротових навушників:

 1. Чутливість (гучність) - вимірюється в дБ (децибел) і залежить від магнітного сердечника вбудованого в конструкцію. Краще купити навушники для комп'ютера з параметром від 100 дБ, чим вище цей показник, тим голосніше звучання. Важливо не забувати, що слухати музику на гучності 85 дБ більше 8 годин, небезпечно для здоров'я (для порівняння, звичайна мова становить 35 дБ).
 2. Розмір динаміка - відповідає за якість звуку, навушники крапельки провідні мають пристрій всього до 9 мм, а повнорозмірні до 40 мм. Такий діаметр мембрани простіше вдосконалити, домогтися ідеального глибокого звучання.
 3. Потужність - вхідна вказує з якими характеристиками можна підключити навушники з гарнітурою, а номінальна показує, який розмір сигналу потрібен для відтворення звуку. Діапазон параметра складає 1-5000 мВт.
 4. Частотний діапазон - вказує в яких межах гарнітура відтворює позначену частоту, стандарт становить 20-20000 Гц, рекомендована - 800-900 МГц.
 5. Опір - параметр прямо пропорційний величині аксесуара, чим більше телефонна гарнітура блютуз, тим він значніше від 100 Ом, у маленьких моделей до 32 Ом. При низькому значенні, звук - голосніше, але при високому економиться заряд батареї смартфона.
 6. Довжина шнура - визначає на яку відстань можливо відійти від джерела звуку, не знімаючи навушники з гарнітурою, стандарт - 1-3 метра.

Відособленість від зовнішніх звуків, ізоляцію від сторонніх шумів ззовні (вуличний транспорт, що працює телевізор), забезпечать тільки повнорозмірні навушники для комп'ютера. Параметр коливається в діапазоні 3-37 дБ, рекомендована звукоізоляція не менш 20 дБ.

Які навушники купити - огляд GEMIX

Крім параметрів, користувача цікавить зовнішній вигляд і ергономічність аксесуара, стильні і зручно сидять на голові або вусі, більше користуються увагою, ніж громіздкі незграбні моделі. У торгових партнерів компанії можна купити навушники з мікрофоном, які відрізняються сучасним дизайном і мають оптимальні технічні параметри. Каталог дротової і бездротової гарнітури GEMIX:

 1. Хіти продажу - в цю категорію ввійшли дві моделі HP-909 V і HP-750 V. Це накладні стереонавушники, які оснащені м'яким оголовьем і амбушюрами, але мають акуратну, стильну форму. Динамік, що становить 40-44 мм і невеликий опір, дозволяють слухати чисті звуки на великій гучності. Щоб купити гарнітуру для комп'ютера, відвідайте інтернет майданчика гіпермаркетів, які є партнерами і продають пристрої GEMIX.
 2. Лідер продажів - високотехнологічні, компактні навушники блютуз, ціна яких відповідає якості. На вибір надано 10 кольорів, але це ще не всі переваги. Голосові підказки, можливість підключитися до 2 пристроїв одночасно, 10 годинний нон-стоп в активному режимі - ось на що здатна розумна гарнітура. Параметри: V3.0 + EDR, час зарядки 4 години, вага 150 грам.
 3. Бездротові пристрої - блютуз навушники крапельки BH-03 (версія V3.0) призначені для перегляду кінофільмів, прослуховування музики, для мережевих ігор або спілкування в інтернеті. До плюсів відноситься зручне кріплення за допомогою потиличної дужки, конструкція надійно закріплена на голові і рекомендована для використання при заняттях спортом або активному відпочинку. Час роботи без підзарядки залежить від режиму, при розмові становить 7 годин, зв'язок діє на відстані 10 метрів, діапазон частоти 2,4 ГГц і підключається до всіх сучасних гаджетів (планшети, мобільні телефони, ПК або ноутбуки). Заряджаються протягом 2 годин.
 4. Провідні пристрої - в розділі представлені навушники з гарнітурою і без неї. Clarks (без мікрофона) - цікава модель білого кольору зі шнуром в тканинної оплітці, зі стандартними характеристиками. Користувачам, яким аксесуар потрібен для спілкування, підійдуть стереонавушники з мікрофоном HP110MV. Модель відрізняється ергономічністю, чистим звучанням, маленькою вагою.

Аудіо гарнітура має сертифікат і гігієнічний висновок, продукція випускається з урахуванням нових технічних і модних тенденцій. Завдяки детальному опису на сайті кожної моделі, користувач з легкістю вибере, які навушники купити у торгових представників компанії GEMIX.

Де купити гарнітуру для комп'ютера?

У навушниках всі параметри, повинні відповідати стандартам, в іншому випадку, в них нічого не почуєш або буде тихим і нечітким звучання. Бренд GEMIX представляє якісну продукцію, доступну для українського користувача. Замовити бездротові навушники або купити гарнітуру для ПК, можна на торгових майданчиках гіпермаркетах країни і інших інтернет-магазинів, які Ви можете знайти на нашому сайті.