Каталог товарів
Клавіатури
Найкращі товари категорії
Миші
Найкращі товари категорії
Оптична мишка W100 + ігрова поверхня
Джерела безпереб. живлення
Найкращі товари категорії
PSN-1000
PSN-500
MARVO
Найкращі товари категорії
Кулер для процесора FN-10
Ігрова гарнітура HG9056 Multi-LED 7.1
Ігрова гарнітура HG8936 White-LED
Ігрова гарнітура H8321S Black-Red
XTRIKE ME
Найкращі товари категорії
Охолоджувальна підставка для ноутбука FN-802
Ігрова поверхня MP-602
Ігрова гарнітура HP-311
Ігрова гарнітура GH-903
Пошук

Більшість ігор створюється для управління з геймпада. Спочатку серйозні ігри створювали для консолей і на сьогоднішній день ринок консолей продовжує бути більш розвиненим - розробники в першу чергу випускають свої продукти для PS4 або Xbox, орієнтуючись на геймпад, а потім вже адаптують під клавіатуру. Не кажучи про FIFA18 та інші спортивні лінійки, там поза всяким сумнівом зрозуміло, що це ігри для геймпада і якщо ви граєте в футбол на клавіатурі, то ви самі себе мучите. Ні, я говорю про ігри на зразок Assassin's Creed Origins, Middle-earth: Shadow of War, The Evil Within 2, ELEX, а так само таких титанів ринку як GTA 5. Розробники створюють гру з прицілом на управління з геймпада і якщо ви хочете грати в усі топові ігри і отримувати від цього максимальну кількість комфорту і задоволення, то варто спробувати геймпад і більше до клавіатури ви не повернетеся, це я вам гарантую. Представляємо Вам ігровий маніпулятор Gemix GP-50 Khaki

Комплект поставки

Gemix GP-50 1

Поставляється геймпад в прозорому блістері, у якого є відразу купу переваг і уявних недоліків. Почнемо з переваг - в блістері ви можете відразу подивитися на цілісність пристрою, не розбилося чи при транспортуванні, що не тріснуло чи десь у кур'єра в машині. Ви не купуєте кота в мішку і це добре, плюс в магазині можна прикласти долоню і подивитися чи зручний вам буде цей геймпад або потрібно модель з великим корпусом шукати і так далі.

Серйозних недоліків я не помітив. Так, девайс поставляється в прозорій упаковці з блістері і багато хто думає, що якщо гаджет не в яскравій коробці, то це погано. Але, я з цим абсолютно не згоден і є маса прикладів з ринку електроніки, коли девайс в такому вигляді упаковки набагато краще конкурентів зі здоровенними коробками.

У комплекті поставки все досить стандартно - є невелика інструкція, яка деяким користувачам буде корисна, якщо ви раніше такого роду пристроями не користувалися, плюс є диск з драйверами і гарантійний талон, сам геймпад. У комплекті немає батарейок або чогось такого, так як геймпад провідний і вони йому просто не потрібні. Це теж плюс для мене, але про це розповім трохи пізніше.

Дизайн і ергономіка

Gemix GP-50 2

Зовнішнім виглядом і корпусом геймпад досить сильно нагадує мені контролер від PS3, який багато користувачів і на даний момент вважають найкращим пристроєм на ринку. Так що в плані дизайну корпусу і розташування елементів управління у цього девайса все дуже добре. Є такий же чорний варіант геймпада, а нам от дістався кольору хакі, але майте на увазі - вибір у вас є.

Отже, по центру у нас є два стіки, вони призначені для управління пересуванням персонажа і управлінням камери або напряму. Зазвичай, лівий відповідає за пересування, а правий за камеру, але це сильно залежить від гри. Стіки досить зручні, чіпкі, на них зверху нанесена рельєфна текстура, так що пальцями зісковзнути або промазати нереально і навіть якщо у вас пальці мокрі або жирні від чіпсів, то грати все одно зручно і комфортно. Плюс, вони досить чітко передають руху і не сильно важкі, не сильно легкі в натисканні. Стіки мене порадували, це факт.

Gemix GP-50 3

У лівій частині геймпада знаходиться хрестовина для управління рухом, в казуальних або аркадних іграх саме вона використовується. Хрестовина досить жорстка, тобто клавіша на провалюється після легкого натискання і це повністю виключає можливість випадкових натискань і так далі. Клавіші чорні, з пластика, і це все, що про них можна сказати - в іграх вони використовуються вкрай рідко, в усякому разі в ААА-проектах, але в плані якості тут все добре.

Gemix GP-50 4

У правій частині розташовані клавіші дії, вони отримали маркування як на PS, а не Xbox. Тобто, тут не YABX, а хрестик, кружок, трикутник і квадратик. На фото нижче все зображено, щоб ви зрозуміли про що я говорю. Фарба нанесена добре, така не повинна швидко стертися, але позначення трохи плутають в іграх і спочатку довелося звикати. Я не скажу, що це великий недолік, буквально за один вечір я звик натискати наосліп, але, все ж, на PC клавіші управління позначені буквами, це варто пам'ятати.

По центру геймпада розташований логотип компанії, клавіша Select, Start і ANALOG, остання запалює світлодіод і геймпад буде вібрувати в тих іграх, де це підтримується. До речі, я був приємно здивований тим, що геймпад бюджетного сегмента отримав вібромотор і він навіть працює коректно, з ним грати приємніше, звичайно ж.

Відчуття

Найважливішим параметром вибору геймпада для ігор є відчуття від використання. Оцінювати комфорт ми будемо виключно за зручністю хвата геймпада, за зручністю використання стіків і клавіш, плюс у випадку з проводовим рішенням варто дивитися і на довжину кабелю.

Gemix GP-50 5

У плані хвату пристрій мені дуже сподобалося, повторюся, це корпус контролера від PS3, який до цього дня вважають найзручнішим. Рука лягає добре, в долоню нічого не тисне і не випирає, є куди покласти все пальці руки, хоча у мене долоню ще більша, а якщо у вас рука менше, то взагалі добре буде. Наприклад, я давав своїй дівчині геймпад і вона, з її мініатюрної долонею, грала з великим задоволенням, навіть приємніше було, ніж на контролері від Xbox One S.

Стіки мене теж порадували, вони шорсткі і грати такими вельми приємно, їх відчуття присутнє в руці і немає відчуття, що вони плавають або занадто легко натискаються. Варто так само відзначити, що саме таке розташування стіків вважається найкращим для спортивних симуляторів.

Gemix GP-50 6

Довжина кабелю нарікань не викликає - 1,8 метра цілком дозволяють мені відкинутися на кріслі біля комп'ютера і грати з достатньою часткою комфорту. Якщо сидіти за комп'ютером в нормальному положенні, а не розвалившись на кріслі, то ще більше запас кабелю буде. Якщо ж ви хочете сісти далеко від комп'ютера, наприклад на дивані в іншому кінці кімнати, то просто купіть подовжувач.

Висновок

При своїй вартості, геймпад виявився просто шикарним придбанням. Він дуже добре відчувається в руці, грати приємно і комфортно, завдяки відсутності батарейок всередині або акумулятора, адже пристрій провідний, вам не потрібно буде постійно думати про запасні елементи живлення. Мені особисто грати з кабелем цілком зручно, тим більше гаджет для комп'ютера, а не для приставки, так що сидіти ви будете перед монітором на цілком адекватному відстані і довжини кабелю вам вистачить.

Всі ігри, що я тестував, геймпад побачив і розпізнав, проблем з управлінням не виникало. Клавіші натискаються добре, в міру легко і тактильно, стіки по відчуттях мене взагалі порадували, це круто. Так, хотілося б нанесення букв на клавішах дій, але це дрібниця і про неї забуваєш буквально в перший же вечір. Так що об'єктивних недоліків у пристрої я не знайшов, тим більше при такій вартості. І, так, колір хакі мені більше сподобався, ніж чорний.