Познайомимося ближче з новим універсальним ігровим маніпулятором Marvo GT-016

Завдяки широкій практиці випуску крос-платформних ігор, для всіх популярних платформ, на ПК з'являється все більше ігор, в які зручніше грати за допомогою геймпада - більш того, останнім часом проекти з таким типом управління починають приходити і на мобільні системи. І якщо ви давно вибираєте собі ігровий маніпулятор, придивіться до GT-016

В комплектацію входить, ігровий маніпулятор, інструкція, кабель-перехідник для підключення до комп'ютера або ігрової консолі.

Кабель вбудований в корпус девайса. З його допомогою можна підключиться до смартфонами. Конектор стандартний, micro USB. Підключення Plug and Play, пристрій легко розпізнається ПК і смартфонами без будь-яких додаткових налаштувань. Місце з'єднання проводів посилене, що дуже корисно під час активної гри. Кабель, не від'єднається під час активної гри.Корпус виконаний з приємного якісного, матового пластика з антибактеріальним покриттям. Форма округла, зручно лягає в руку, всі кнопки розташовані зручно. Декоративні елементи з гладкого пластика додають балів зовнішньому вигляду геймпада. у Marvo Scorpion GT-016 є всі необхідні кнопки - включаючи курки (по два з кожного боку), механічні стіки, повноцінний D-pad, кнопка турбо і Action-клавіші.


Крута фішка девайса - прогумована поверхня стіків, завдяки якій вони не прослизають під пальцем і управляються з більшою точністю. Хід кнопок м'який і «пластиковий». Отримуй задоволення під час гри, кнопки показують себе дуже добре, висока швидкість реакції, в ній ви точно не будете поступатися противникам. Другий плюс полягає в тому, що в цій моделі є зворотній вібраційній зв'язок, і це чудово підвищує якість гри в цілому і точність управління.

Marvo Scorpion GT-016 підтримує режими X-input і D-input. При цьому грати з цим геймпадом можна на максимально широкому виборі платформ - і на комп'ютері, і на консолі, і на будь-якому мобільному пристрої на основі Android.