Опис

Потрібно швидко перекинути інформацію на ноутбук? Або треба підключити мишку, жорсткий диск, кардрідер або клавіатуру до телефону? Не питання!
А може треба підключити флешку до Macbook, щоб літала? Не проблема!

Gemix GA01 трансформує новий роз'єм Type-C вашого пристрою в звичний для всіх порт USB (з підтримкою версії 3.0). Адаптер допоможе Вам підключити пристрій зі стандартним USB-конектором до ноутбука, планшету або смартфону з роз'ємом USB Type-C. Під'єднуйте з його допомогою свій смартфон оригінальним кабелем до MacBook для зарядки і передачі даних. Завдяки підтримці OTG перехідник підходить для підключення мишки, клавіатури, флешки або геймпада.

Type-C OTG - USB 3.0 Gemix GA01 - перехідник, зроблений з авіаційного алюмінієвого сплаву, при сильному натисканні не тріскається і не розламується, зібраний монолітно, в процесі користування не скрипить. А ще аксесуар Gemix майже нічого не важить, і це також незаперечний плюс. Його можна закинути в рюкзак або кишеню куртки, і носити всюди з собою. Крім того, при сильному навантаженні перехідник USB Type-C не нагрівається, а значить буде служити максимально довго.

Gemix OTG Type-C - USB 3.0 сумісний з MacBook Pro і MacBook Air, а також з більшістю ноутбуків, планшетів і смартфонів з портом USB Type-C.

Особливості:

  • Девайс, що підтримує технологію передачі даних по OTG, з роз'ємом USB Type-C;
  • Більш швидка передача даних (забезпечує швидкість передачі даних до 10 разів швидше, ніж USB 2.0);
  • Легкий і зручний у використанні;
  • Більше 10000+ плавних підключень / відключень, не потрібно турбуватися про слабке з'єднання;
  • Додатковий драйвер або налаштування не потрібні.

 

Характеристики

Тип Перехідник
Матеріал корпусу Авіаційний алюмінієвий сплав
Передача даних До 5 Гбіт/с
Сумісність Apple MacBook, iPad Pro, Samsung і пристрої інших виробників з портом USB Type-C
Роз'єми USB 3.0 Type-C (AM) - USB 3.0 (AF)
Розмір 28*15*9 мм
Максимальний струм 2.4 А
Задати питання