Акумуляторні батареї

Фільтрація товарів
Новинка
Акумуляторні батареї Акумуляторна батарея Gemix LP12-18 Чорний
Акумуляторна батарея Gemix LP12-18
Новинка
Акумуляторні батареї Акумуляторна батарея Gemix LP12-2.3 Чорний
Акумуляторна батарея Gemix LP12-2.3
Новинка
Акумуляторні батареї Акумуляторна батарея Gemix LP6-7.2 Чорний
Акумуляторна батарея Gemix LP6-7.2
Новинка
Акумуляторні батареї Акумуляторна батарея Gemix LP6-1.3 Чорний
Акумуляторна батарея Gemix LP6-1.3
Новинка
Акумуляторні батареї Акумуляторна батарея Gemix LP6-4.5 Чорний
Акумуляторна батарея Gemix LP6-4.5
Новинка
Акумуляторні батареї Акумуляторна батарея Gemix HR12072 Жовтий
Акумуляторна батарея Gemix HR12072
Новинка
Акумуляторні батареї Акумуляторна батарея Gemix HR1209 Жовтий
Акумуляторна батарея Gemix HR1209
Новинка
Акумуляторні батареї Акумуляторна батарея Gemix HR1208 Жовтий
Акумуляторна батарея Gemix HR1208
Новинка
Акумуляторні батареї Акумуляторна батарея Gemix GL12-80 Сірий
Акумуляторна батарея Gemix GL12-80
Новинка
Акумуляторні батареї Акумуляторна батарея Gemix GL12-65 Сірий
Акумуляторна батарея Gemix GL12-65
Новинка
Акумуляторні батареї Акумуляторна батарея Gemix GL12-9.0 Сірий
Акумуляторна батарея Gemix GL12-9.0
Акумуляторні батареї Акумуляторна батарея Gemix LP12-4.5 Чорний
Акумуляторна батарея Gemix LP12-4.5

Затребуваність акумуляторної батареї незаперечна. Цей хімічний джерело струму здатний накопичувати і віддавати заряд, забезпечуючи пристрій електрикою протягом тривалого періоду. АКБ застосовується для харчування практично всіх видів техніки.

У каталозі представлена ​​продукція торгової марки Gemix. Асортимент постійно поповнюється новими моделями. Це дозволяє клієнтам підібрати кращі моделі за відмінну ціну. У розділі є акумулятор для ДБЖ, моторного човна, систем пожежної сигналізації, ехолота, касового апарату і так далі. Важливо розуміти, що термін експлуатації залежить від особливостей і дотримання правил використання. У будь-якому випадку, раціонально придбати якісну модель від перевіреного бренду.

Більшість акумуляторів для ДБЖ відноситься до категорії необслуговуваних. Це герметичний пристрій, в яке не потрібно доливати електроліт. Досить встановити АКБ в потрібному місці і почати експлуатацію. Батарея поступово витрачає свій ресурс. Приходить час, коли вона більше не здатна забезпечити електроенергією споживача. Тому в процесі вибору конкретної моделі рекомендується звертати увагу на технічні характеристики і термін експлуатації.

Чому варто купувати акумуляторні батареї бренду Gemix?

Компанія Джемікс вже більше 17 років випускає якісні акумулятори, які характеризуються оптимальним вагою і швидким накопиченням заряду. Цей виробник надає гарантію на продукцію і якісну сервісну підтримку через розвинену мережу СЦ в більшості великих міст України. Для гарантійного або післягарантійного (після гарантійного) обслуговування компанія має штат кваліфікованих інженерів і інших технічних фахівців.

В процесі розробки акумуляторів, наприклад, 12v 7Ah і інших варіацій пристроїв, використовувалися просунуті технології. Модельний ряд постійно розширюється - компанія стежить за тенденціями на ринку, намагаючись пропонувати конкурентоспроможний товар.

Чому клієнти воліють гелеві акумулятори від виробника торгової марки Gemix?

  1. Всі товари сертифіковані - вони дозволені для реалізації на території України.
  2. У разі придбання для покупця доступна сервісна підтримка по всій Україні.
  3. Широкий асортимент продукції дає можливість вибрати найкращий варіант.

Акумулятори для систем сигналізації або майстерні функціонують стабільно.

Чому багато клієнтів вважають за краще використовувати продукцію бренду Джемікс:

  1. Наявність стекловолоконного абсорбуючої сепаратора, створеного за технологією AGM. Він відмінно вбирає електроліт, зменшуючи корозію електрода.
  2. Висока міцність системи. Пристрій чудово витримує перерозряду і перезаряд, а також механічні дії і тривале зберігання.
  3. Використання товстих і важких пластин - це дає можливість значно продовжити термін експлуатації акумулятора, навіть якщо пристрій знаходиться в постійному режимі розрядки і підзарядки.
  4. Низький рівень саморозряду. Рівень самостійної розрядки становить не більше 3% від максимального рівня заряду.
  5. Є можливість установки в будь-якому положенні - дуже зручне властивість продукту.

Сфера застосування гелевих акумуляторних батарей досить обширна. Вони можуть використовуватися для безперебійних джерел живлення і систем аварійного постачання електроенергією. Також це правильний вибір для медичного обладнання та охоронних систем або як додаткове джерело електрики для вітрогенераторних станцій, сонячних панелей і систем штучного охолодження. Завдяки широкому вибору товарів можна підібрати АКБ від човна до касового апарату.

Наскільки вигідно купувати якісні акумуляторні батареї Gemix?

На даний момент існує величезна кількість виробників пристроїв даної категорії. Однак далеко не кожна компанія здатна надати продукт з найкращим співвідношенням якості та ціни. Саме ця характеристика робить акумулятори Джемікс 12в 7 ач, 12в 9Ач або 12v 12ah затребуваними.

В каталозі постачальника доступні акумуляторні батареї 220 вольт з різними ємностями. Наприклад, від 26 Ач або акумулятори 100ah.

Якщо ви хочете купити акумулятор, складно знайти кращу альтернативу, ніж ТМ Gemix. Продукція Гемікс успішно конкурує з багатьма іншими брендами. Завдяки розширеній дилерській мережі ексклюзивний дистриб'ютор продукції Gemix здійснює поставки по всій Україні в оптимально короткі терміни. Співпраця з Gemix означає, що покупець гарантовано отримає якісний товар за вигідною вартості. Свинцево-кислотні акумулятори від цієї фірми одні з найкращих у всьому світі.