WEB камери

Фільтрація товарів
Закрити
WEB камери Wеб-камера F10 Чорний
Wеб-камера F10
WEB камери Wеб-камера T21 Чорний
Wеб-камера T21
WEB камери Wеб-камера A10 Чорний
Wеб-камера A10
WEB камери Wеб-камера E10 Синій
Wеб-камера E10
WEB камери Wеб-камера F5 Чорний
WEB камери Wеб-камера F5 Синій
Wеб-камера F5
Новинка
WEB камери Wеб-камера Gemix T16 Full HD Чорний
Wеб-камера Gemix T16 Full HD
Новинка
WEB камери Wеб-камера Gemix T20 Чорний
Wеб-камера Gemix T20
Хіт
WEB камери Wеб-камера Gemix F9 Синій
WEB камери Wеб-камера Gemix F9 Рожевий
WEB камери Wеб-камера Gemix F9 Білий
WEB камери Wеб-камера Gemix F9 Жовтий
WEB камери Wеб-камера Gemix F9 Сірий
WEB камери Wеб-камера Gemix F9 Чорний
Wеб-камера Gemix F9

  Використовувати комп'ютер без камери - малоцікаві заняття, неможливо побачити рідних, які перебувають в іншій країні, провести відеоконференцію з партнерами по бізнесу або стрім на Youtube. Якісний контент в інтернеті, передбачає наявність web камери, яка швидко інсталюється і сумісна з багатьма мессенджерами.

  Вибрати й купити відео гарнітуру для ПК, можливо на торгових майданчиках, які є офіційними дилерами торгової марки Gemix.

  Веб-камера  - комп'ютерне периферійне пристрій, який відтворює картинку в теперішньому часі, передає його по інтернету через спеціальні програми.

  CMOS матриця  - це «око», який має будь-яка веб камера на ноутбук, характеризується кращим дозволом і передачею світла, споживає мало електроенергії, економічно вигідна.

  Дозвіл  - висота і ширина зафіксованого зображення, показник 640 * 480 оптимальний для відеочатів, сума виходить при множенні - це кількість пікселів (px). Веб камери з високою роздільною здатністю, більше підходять для фотографування.

  Фокусування  - настройка оптики для чіткого показу картинки автоматично або вручну (повертаючи кільце об'єктива).

  Кут огляду - визначає, який простір захопить веб камера Gemix, на скільки градусів обертається, чим більше, тим вільніше пересування під час відео дзвінка.

  Частота кадрів  - низькочастотне пристрій (це низька якість відеотрансляції), високочастотне (повна відсутність картинки, якщо швидкість інтернет-мовлення на каналі не призначена для такої частоти). Середній діапазон становить 30-70 Гц.

  Цифрове масштабування - оптичний zoom видаляє об'єкти або наближає, кратність показує наскільки можливо змінити масштаб.

  Інтерфейс  - основні підключення веб камери через USB, Wi-Fi і IP (при наявності спеціального мережевого обладнання). USB-інтерфейс - найбільш поширений вид, чим новіше версія, тим вище швидкість передачі даних. На відміну від них web-камери ethernet, підключаються до інтернету безпосередньо.

  Веб камери в каталозі виробника бренду Gemix

  Комп'ютерна гарнітура виготовлена ​​під цим брендом, відрізняється ергономічним дизайном і прийнятним співвідношенням якість-ціна. Щоб в невідповідний момент не підвела web камера з мікрофоном для комп'ютера, варто купити її в інтернет-магазинах, які є офіційними партнерами компанії. В каталог постачальника увійшли:

  1. Хіт продажів  - виконана в шести кольорах, стильна веб камера з мікрофоном F9. Пристрій легко встановлюється на рідкокристалічні, а також на монітори старого типу (з електронно-променевою трубкою), на ноутбуки та інші поверхні. Оснащена 1,3 мегапіксельна камера, кнопками для швидких фотознімків і запуску відеоефектів. Сумісна з Skype і іншими схожими програмами, легко встановлюється на комп'ютери або ноутбуки під управлінням Windows (всі версії). Як розваги пропонується програмне забезпечення, що містить спеціальні фільтри, відеомасками, відео аксесуари для особи в кількості 9 штук.
  2. Новинки  - тепер можна купити веб камери з високою роздільною здатністю FullHD 1920х1080 або 1280х720, зі стереофонічним звуком (2 вбудованих мікрофона, придушення шуму), з подвійною дзеркальної лінзою. Кріпляться навіть на штатив або триногу, мають захисну шторку, деякі встановлюються без завантаження драйвера і автоматично покращують якість картинки. Акуратні, ергономічні форми, можливість повертати як по вертикалі, так і по горизонталі, а також надійні комплектуючі - вигідно підкреслюють продукцію бренду.
  3. Лідер продажів  - потрібно купити веб камеру з мікрофоном для скайпу або спілкування з друзями, краще вибору немає, ніж Gemix F5. Компактний пристрій випускають в чорному і синьому кольорі, обладнано функцією відстеження особи, повертається на 360 градусів. Відео гарнітура захоплює до 30 кадрів в секунду, що є середнім показником. Автоматично регулюється яскравість, відеодзвінок 640x480 пікселів. Програма VimiMagic розбавить дозвілля різними відео деталями для особи (головними уборами, масками). Завдяки технології Plug-and-Play, камера швидко встановлюється на ПК або ноутбук.
  4. Настільні  - незвичайна конструкція веб камери настільної з вбудованим мікрофоном E10, порадує любителів оригінальних рішень. Синій «відео очей» округлої форми, закріплений на гнучкій підставці Ultra Flexible на відстані 25 см. Вакуумна присоска на підставі, надійно утримує пристрій на скляній або слизькій глянсової поверхні. Чітке зображення гарантує подвійна дзеркальна лінза, а швидкі кнопки дозволяють тут же зафіксувати будь-який момент або скористатися відеоефектами. Підключається до ПК і лептопу через USB порт, має матрицю 1/4 CMOS Sensor.

  Перед тим, як вибрати засіб комунікації, уважно ознайомтеся з усіма характеристиками, які докладно описані на сайті ексклюзивного дистриб'ютора продукції Gemix. Тут же можна скачати ПО для веб камери Gemix під операційну систему Windows 7, 8, 10. Рекомендується вибирати пристрої з вбудованим мікрофоном, навіть якщо він присутній в навушниках. Тому що при виході з ладу аудіо гарнітури, в будь-який момент, можливо, включити мікрофон веб-камери в настройках комп'ютера.

  Де купити веб камеру в Україні?

  Великі і невеликі торгові інтернет-майданчики, які співпрацюють з компанією Gemix, знаходяться в багатьох містах країни. Не важко буде веб камеру купити в Києві, в мережі магазинів BRAIN або G-techno. По Україні в гіпермаркетах Епіцентр, Нова Лінія, повний список точок продажів представлений на сайті.