Опис

1.3-мегапіксельна веб-камера із вбудованим мікрофоном та підставкою '' Ultra Flexible ''

E10 - настільна USB веб-камера в модельному ряду Gemix із сенсором CMOS та матрицею з роздільною здатністю 1,3 мегапікселя. Гібкая підставка '' Ультра гнучка '' високою 25 см піднімає об'єктивну веб-камеру на рівні головного. Удобна основа з вакуумною присосою забезпечує надійне креплення для плоских достовірностей. Угол обзори камери становить 360 °. Оснащення встроенним мікрофоном і подвійним зерновим лінзою для четвірки зображення, кнопки для поточних знімків і кнопки швидкого використання дев'яти відеоефектів, функціонування відстеження особи, цифрового масштабування, автоматичного регулювання яркості і балансу білого, квіткового коррекцію.

Щодо різноманітності вашого онлайн-публіки, Gemix пропонує програму "VimiMagic", яка містить спеціальні фільтри, відеомасками та відеоаксессуарами для особи. Якщо ви вважаєте за краще залишити собі і хотіти всього лиш присутні у своєму образі забавно дополнение, просто прикладіть аксесуари для особи. Ви будете доступні широким виборчим ефектом, в тому чисті піратська треуголка, маска робота, мордочка кролик і свиній ​​пятачок. Ви також можете одягнути повну закриту маску.

Е10 оснащена функція «Plug-and-Play», що дозволяє легко встановити її на комп'ютер або ноутбук; сумісні з великим програмним забезпеченням обмена повідомленнями типу Skype, MSN, Yahoo; совместима со всеми версіями Windows.

Полноцветный 24-бітний формат файлів JPEG / BMP.

Характеристики

Розширення сенсора 1,3 мегапікселя
Матриця 1/4 CMOS Sensor
Максимальна дозвіл зйомки відео 640х480
Максимальна дозвіл зйомки відео 640х480
Максимальна частота захоплення кадрів до 30-ти кадрів у секунду
Інтерфейс USB 2.0
Вбудований мікрофон +
фокусування ручне
Баланс білого автоматичний
Фокусна відстань від 10 см до бескінечності
Задати питання