Опис

1.3-мегапіксельна міні веб-камера з вбудованим мікрофоном і кнопкою швидкого запуску дев'яти відеоефектів.

Веб-камера F5 - це просте рішення для відеодзвінків. Має вбудований мікрофон, 1.3 мегапіксельною СMOS матрицею, кнопкою для моментальних знімків і кнопкою швидкого запуску дев'яти відеоефектів, кутом огляду 360 °, функцією відстеження особи, цифрового масштабування, автоматичним регулюванням яскравості і балансу білого і колірної корекцією. Веб-камеру можна безпечно кріпити на РК-і ЕЛТ моніторах і ультратонких ноутбуках або просто встановлювати на будь-якій поверхні.

Щоб урізноманітнити ваше онлайн спілкування, Gemix пропонує програму "VimiMagic", зі спеціальними фільтрами, відеомасками і відеоаксесуарами для особи. Якщо ви віддаєте перевагу залишитися собою і хочете усього лише привнести до свого образу доповнення, просто приміряйте аксесуар для обличчя. Вам буде доступний широкий вибір ефектів, в тому числі піратська треуголка, маска робота, мордочка кролика і свинячий п'ятачок. Ви також можете одягнути повністю закриту маску.

F5 оснащена функцією "Plug-and-Play», що дозволяє легко інсталювати її на комп'ютер або ноутбук; сумісна з більшістю програм обміну повідомленнями типу Skype, MSN, Yahoo; сумісна з усіма версіями Windows. Повноколірний 24-bit формат файлів JPEG / BMP.

Особливості:

  • Просте на дійне рішення для відео конференцій, дзвінків
  • 9 відео ефектів
  • Легке інсталювання

Характеристики

Розширення сенсора 1,3 мегапікселя
Матриця 1/4 CMOS Sensor
Відеодзвінки 640 x 480 пікселів (при використанні рекомендованої конфігурації)
Максимальна частота захоплення кадрів до 30-ти кадрів в секунду
Інтерфейс USB 2.0
Вбудований мікрофон +
фокусування ручне
Баланс білого автоматичний
Фокусна відстань від 10 см до бескінечності
Задати питання